Vyriška rankinė per petį – praktiškas ir funkcionalus aksesuaras, be kurio šiuolaikinis sėkmingas vyras tiesiog neapsieina. Funkcionalumas, apgalvotas vidinių kišenių ir skyrių išdėstymas. Vyriškų rankinių yra įvairių variantų, formų ir dydžių. Tokio tipo krepšius renkasi įvairaus socialinio statuso vyrai: politikai ir verslininkai, jaunuoliai ir studentai, vairuotojai ir keliautojai. Tokio tipo rankinė yra praktiškas ir patogus, talpina visus vyrui reikalingus daiktus.

Kodėl verta rinktis vyrišką rankinę per petį?

lagaminaivisiems.lt parduotuvėje galima rasti įvairių tipų ir modelių vyriškų rankinių per petį, o pagrindiniai jų privalumai yra tokie:

  • galima priderinti prie įvairių stilių;
  • suteikia laisvę rankoms;
  • galima nešioti tiek per petį, tiek ant peties;
  • funkcionali, kompaktiška, patogi;
  • yra įvairių modelių su skirtingu dizainu, todėl kiekvienas vyras išsirinks rankinę pagal savo poreikius; 
  • yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl gali tarnauti ilgą laiką neprarandant savo pirminės išvaizdos.

Kaip išsirinkti vyrišką rankinę per petį? – Vyriškų rankinių charakteristikos

Pradėkime nuo formos. Jei yra parduodama didžiulė moteriškų rankinių įvairovė, įskaitant egzotiškiausias formas, tokias kaip vaisiai ar įvairūs daiktai, tai vyriškos rankinės išsiskiria paprastomis geometrinėmis linijomis. Dažniausiai pasitaikantys variantai yra kvadratas, stačiakampis ir puslankis.

Spalvų paletės pasirinkimas taip pat žymiai mažesnis. Klasikinės vyriškų rankinių spalvos: ruda, juoda, tamsiai mėlyna , tamsiai pilka ir smėlio spalvos . Kartais galite rasti kitų variantų, bet daug rečiau. Pavyzdžiui, baltos arba bordo spalvos rankinės.

Kokias medžiagas siūlo šiuolaikinė tekstilės pramonė? Dažniausiai vyriškų rankinių siuvimui naudojama natūrali oda, dirbtinė oda, zomša, nailonas, tekstilė. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Viskas priklauso nuo bendro aprangos stiliaus ir rankinės paskirties. Pavyzdžiui, prie griežto dalykinio kostiumo reikėtų rinktis rankinę per petį iš natūralios odos. Tačiau kasdieniam dėvėjimui tinka ir nailonas, ir zomša. Pirmoji bus dar praktiškesnė aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. Taip yra todėl, kad ši medžiaga yra gana tanki, atspari dilimui ir nebijo nepalankių oro sąlygų.