Kiekvienas vyras mylintis savo moterį nori ją nustebinti tiek kasdienybėje tiek ir lovoje. Tačiau kyla klausimas, kaip tai padaryti. Tikriausiai atsakymai ateina per patirtis. Keletas patarimų nuo ko pradėti:

Netikėtumas

Jei jaučiatės šiek tiek neramus ir sėdite šalia jos, uždėkite ranką ant jos šlaunies ir toliau judėkite toliau, kol paliesite jos kelnaites, šis slaptas sekso žingsnis tikrai užburs jos protą, patikėkite.

Rankos laikymas

Jūs žinote tą magijos dilgčiojimą, kurį jaučiate laikydami rankomis, eidami gatve? Tas papildomas ryšio jausmas? Na, jis stiprus ir miegamajame.

Žodžiai

Yra keletas dalykų, labiau vežančių, nei numatyta – kuo ilgiau tai truks, tuo geresnis seksas bus ir niekas taip neužveda, kaip aistringi žodžiai.

Sekso žaislai

Jei dar nesinaudojate sekso žaislais kartu ir nežinote, kaip ji reaguos, išbandykite vieną iš mano mėgstamiausių eilučių: „Mieloji, aš perskaičiau šį straipsnį, ką manai … galbūt būtų smagu išbandyti?“ Vaikinas, kuris demonstruoja savo norą suteikti jai daugiau malonumo, įvesdamas žaislą, padėkos ir galbūt, maldaus daugiau.

Ji nori, kad jūs ją nurengtumėte

Kiekvieną savo gyvenimo dieną ji nusirengia, bet kaip dažnai jūs ją nurengiate? Yra du būdai, kaip tai padaryti: agresyviai ir švelniai. Jei einate agresyviu keliu, įsitikinkite, kad ji dėvi tai, ko jai nebus gaila, kad sugadinsite, pavyzdžiui, sporto salės drabužius ar džinsus. Patraukite ją arti savęs, griebdamiesi už laisvų marškinėlių audinio. Traukite juos žemyn, šypsodamasis jai bučiuodamas jos pilvą.

Ji nori lengvo dominavimo iš jūsų

Jei niekada anksčiau nenaudojote užmerkimo ar nebandėte su ja BDSM, elkitės atsargiai. Nors tai tikrai ne visiems, daugelis moterų apie tai fantazuoja ir pasiduoda. Užrišimas ir dominavimas gali būti galingas įjungimas, nes be jų nustebinimo elemento, tai leidžia vienam partneriui leisti kitam prisiimti visą atsakomybę.

Kad ir kaip stengsitės ją nustebinti, internetu rasite daugybę įsigyjamų sekso žaisliukų ir straipsnių su patarimais.