Įrankių nuoma Klaipėdoje viena iš populiariausių statybų sektoriaus paslaugų. Turbūt kiekvienas yra nuomavesis ar skolinėsis iš pažystamo, brolio ar kito asmens statybų įranki siekdamas sutaupyti. Nepaslaptis, kad geri statybiniai įrankiai kainuoja įtin daug, todėl dauguma renkasi įrankių nuoma vietoj jų pirkimo. Apžvelkime įrankių nuomos privalumus bei trukumus.

Įrankių nuomos privalumai:

  • Nuomuojami įrankiai visada prieš išdavimus praeina techninę apžiūra, todėl visada klientą pasiekią be broko ir kitų techninių nesklandumų.
  • Gaunate profesionalius, žinomų gamintojų įrankius pigiau
  • Įrankiai pristatomi iki jūsų pasirinkto objekto
  • Įrankiui sugedus už jį atsako nuomuotojas bei įsipareigoja pateikti kitą įrankį

Įrankių nuomos trukumai:

  • Užtrunka įrankio nuomos išdavimas
  • Įrankį reikia rezervuoti iš anksto
  • Įrankiu galite naudotis tik sutartu laiku
  • Įrankių nuomos padaliniai yra tik Kaune, Vilniuje bei Klaipėdoje

Įrankių nuomos sąlygos

Įrankių nuomos procesas gan paprastas. Siekiant išsinuomuot jūsų norimą įrankį reikėtu iš anksto paskambinti ir jį rezervuoti, ypač sezono metu, kai populiariausių įrankių stygio metas. Rezervevus įrankį reikia praeiti kredito patikrinimą, pagal kurį nustatomas rezervacijos mokestis. Atlikes visus šiuos etapus galite pasirinkti ar norėsit įrankį pasimtis pats iš artimiausio padalinio ar pasirinksite įrankio pristatymo paslaugą. Taip pat ir pasinaudojus atitinkamai reikės arba pristatyti arba laukti kol atvažiuos pasimti įrankio iš jūsų objekto.

Apie įrankių nuomos įmones

UAB įrankis.lt įmone daugiau nei 5 metus nuomuoja profesionalius statybinius įrankius. Įmonė dirba tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais. Mūsų nuomos padalinius galite rasti Klaipėdoje, Vilniuje bei Kaune. Įrankis.lt turi labai platų įrankių nuomos asortimentą: gręžimo įranga, ardymo įranga, pjovimo įranga, šlifavimo įranga, karpymo įranga, elektros įranga, matavimo įranga, betonavimo įranga, tankinimo įranga, šildymo įranga, valymo įranga, kopėčios ir aliuminiai bokšteliai, kėltuvai bei sodo technika. Nuomuojama įranga visada atitinka visas techninius reikalavimus, prieš kiekvieną išdavimą įrankiai nuplaunami ir patikrinami, todėl visada veikia sklandžiai. Jeigu ieškote patikimų partnerių – įrankis.lt pasiruošę bendradarbiauti ir suteikti palankiausias įrankių nuomos sąlygas visoje Lietuvoje.