UAB Pastolis.lt pasiruošę pasiūlyti geriausias pastolių nuomos kainas Kaune bei aplinkiniuose rajonuose. Įmonė veiklą vygdo jau daugiau nei 7 metus, todėl yra šios srities profesionalai. Pastoliai vienareikšmiškai nepakeičiami fasado darbų įrankiai. Pastolių pagalba galėsite atlikti visus reikiamus fasado darbus: užkalti stogo pakalimus, montuoti vandens nutekėjimo sistemas, perdažyti ar apšiltinti namą bei atlikti kitus fasado darbus.

Layher pastoliai

Layher – žinomiausias pastolių gamintojas. Šių pastolių technologija žinoma bei plačiai naudojama visame pasaulyje. Layher pastolių gamintojai didelį dėmesį skyrė pastolių saugumui. Šio gamintojo pastoliai turi papildomus saugumo bortelius, kurie saugo darbuotojus nuo nelaimės atvejų. Taip pat pastoliai buvo gaminami taip, kad juos būtų lengva surinkti, bet tuo pačiu jie būtų tvirti ir ilgaamžiški. Layher pastoliai yraadviejų rušių: moduliniai pastoliai ir rėminiai pastoliai.

Moduliniai pastoliai

Moduliniai pastoliai puikiai tiks sunkiai prieinamuose vietose. Šie pastoliai unikalus, tinkami dirbti esant bet kokiam gruntui, jie turi reguliuojamas kojas, kurių pagalba gali prisitaikyti prie bet kokiu paviršių. Moduliniai pastoliai lengvai montuojami, turi tik 5 pagrindinias sujungiamas dalis, todėl juos surinkti gali net nieko neišamanantis žmogus. Šie pastoliai kainuoja brangiau nei rėminiai tačiau dėl savo universalumo yra labiau vertinami.

Rėminiai pastoliai

Rėminiai pastoliai tiks bet kokiems standartiniams fasado darbams. Šie pastoliai dažnai vadinami fasadiniais pastoliais. Šiuos pastolius dažniausiai naudoja privatus asmenys kai atlieka įvairiausius savo namo fasado darbus. Rėminiai pastoliai puikiai tinka paprastiems objektams. Jei kainuoja žymiai mažiau nei moduliniai. Šio tipo pastoliai kaip ir moduliniai – lengvai montuojami, surinkimo technologija yra analogiška tik 5 sujungiamosios dalys, todėl su šių pastolių montavimų problemų neturėsite.

Pastolių nuoma Kaune ar jų pirkimas?

Pastolių nuoma Kaune puikus sprendimas siekiant gauti profesionalius pastolius neišleidžiant didelių sumų. Pastoliai yra labai brangus įrankis, todėl jų pirkti dėl vienkartinių darbu neverta. Pastolis.lt įmonė gali pasiūlyti pastolių nuoma kaune palankiausiomis sąlygomis. Teikiame montavimo bei pristatymo paslaugą. Dirbame visoje Lietuvoje su privačiais bei juridiniais asmenimis, todėl galime pasiūlyti didelį ir mažą pastolių kiekį.