Šiandien žmonės gyvena itin greitu gyvenimo tempu, todėl natūralu, kad kartais ne visuomet laiko randa įprastiems rutinos dalykams, kaip kad pavyzdžiui, natūralus plaukų išdžiovinimas. Tokiais atvejais gelbėja plaukų džiovintuvai, tik ar tai visgi draugas, ar priešas mūsų plaukų būklei?

Svarbiausia – plaukų būklė

Jei jūsų plaukai sausi, labai ploni ir dar linkę skylinėti, kasdienis plaukų džiovinimas tikrai dar labiau pakenks. Tokiais atvejais, plaukų džiovintuvai turėtų būti naudojami retai, o ir tada plaukai džiovinami švelnesne srove.

Rutina prieš ir po džiovinimo – svarbi

Net jei kartais naudojate plaukų džiovintuvą, nepamirškite, kad ir prieš, ir po, rekomenduojama laikytis kelių taisyklių: negalima šepečiu šukuoti šlapių plaukų, išplautus plaukus reikia nusausinti ir bent kelias minutes leisti pradžiūti.

Plaukų džiovintuvo parametrai

Galimybė reguliuoti džiovintumo srovės stiprumą, karščio temperatūrą ir pan. yra būtina sąlyga, norint kuo mažiau sausinti plaukus ir jiems pakenkti. Be to, kuo daugiau priedų, antgalių turi plaukų džiovintuvas, tuo universalesnis jo panaudojimas ir didesnis tinkamumas įvairiai plaukų būklei ir struktūrai.