Jeigu vis galvojate ir nesugalvojate, ką įdomaus bei smagaus nuveikus šį savaitgalį, mes jums turime keletą intriguojančių pasiūlymų… Savaitgalis – tai metas nuotykiams, skaniai vakarienei arba atpalaiduojančiam poilsiui. Vykti pramogauti ar poilsiauti kviečiame visus šeimos narius, draugus, antras puses – juk su kompanija laikas visada praeina prasmingiau bei linksmiau!

Pramogų ir poilsio pasiūlymų DovanuSala.lt rasite apstu. Čia vyrauja elektroniniai dovanų kuponai įvairiomis kategorijomis. Galite rasti laisvalaikio, ekstremalių, gurmaniškų, meninių, grožio, poilsio pasiūlymų. Išsirinkus norimą kuponą, jis vos kelių mygtukų paspaudimu atkeliaus į jūsų elektroninio pašto dėžutę. Daugelio kuponų galiojimo terminas – 12-a mėnesių, todėl dovanai panaudoti turėsite tikrai pakankamai laiko. Negana to, įsigijus ne tą pasiūlymą, jį visada galima grąžinti, pakeisti kitu.

Šio straipsnio tikslas – padėti jums ir jūsų artimiesiems surasti smagią veiklą savaitgaliui. Galbūt norisi kur nors išvykti ir iš širdies papramogauti? O gal labiau traukia ramus poilsis prabangiame SPA tokiame kaip Harmony Park? Žemiau rasite aptartus šiuos pasiūlymus:

  • Nuotykiai visai šeimai.
  • Ekstremalios pramogos.
  • Gurmaniški vakarai.
  • Prabangus poilsis.

Nuotykiams – taip!

Jeigu ieškote pramogos visai šeimai, jūs pataikėte kaip tik ten, kur reikia. Lietuvoje yra pilna nuotykių parkų, tinkančių visiems šeimos nariams. Čia yra įkurtos specialios trasos, kuriose reikia įveikti padarytas kliūtis. Sudėtingesnio lygio trasos yra skirtos suaugusiems, o lengvesnio – vaikams. Pasikarsčius ir įveikus visas kliūtis, dar galima skristi lynu per Nemuną ar kitas upes. Ši pramoga suteiks daug džiaugsmo tiek mažiems, tiek dideliems, sukels šiek tiek adrenalino bei jaudulio pliūpsnį.

Taip pat, galima vykti ir į batutų parkus. Šie būna paprasti (viduje) arba ant vandens. Vidiniai batutų parkai skirti linksmintis ir šokinėti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Čia kiekvienas atras šokinėjimo džiaugsmą ir sugrįš į vaikystės laikus, kuomet buvo galima elgtis nerūpestingai ir visą laiką būti linksmam! Kalbant apie vandens batutų parkus, šie, ne per seniausiai įsikūrę Lietuvoje, jau sulaukė daug dėmesio. Jie yra skirti šokinėjimui, čiuožinėjimui, pramogoms vandenyje.

Ekstremalių potyrių beieškant

Traukia jaudinantis adrenalino jausmas? Šį tikrai galima patirti įsigijus ekstremalios pramogos dovanų kuponą. Vienas patraukliausių pasiūlymų – šuolis parašiutu. Jeigu dar niekada neišmėginote šios patirties, kodėl gi nepabandžius šį savaitgalį? Šokti galima iš skirtingų aukščių, skirtingos rūšies parašiutais. Pajusti laisvąjį kritimą kiekviena savo kūno ląstele – dieviškas jausmas! Taip pat kryčio metu akį stebins stulbinantys aplinkiniai vaizdai, kuomet visi pastatai, automobiliai, žmonės bei gamtos detalės atrodo itin mažos.

Dar viena jaudinanti pramoga – akrobatinis skrydis lėktuvu. Šis išbandymas tinkamas tik stipraus skrandžio bei širdies keleiviams. Patyręs pilotas nukels jus į 4000 pėdų aukštį ir supažindins su aukštojo pilotažo technikomis. Jūs galėsite suktis, vartytis aukštai danguje ir patirti visaapimantį adrenalino jausmą. Patikėkite – poveikis ypatingas! Nors ši pramoga nėra rekomenduojama jauno amžiaus asmenims, nustebinti tėtį ar draugą tokia dovana tikrai pavyks. Akrobatinis skrydis – puikus dovanos vyrams pavyzdys.pasiūlymų

Gurmaniškas vakaras dviese

Trokštate romantiško vakaro dviese? Jį kuo puikiausiai galima praleisti prabangiame restorane ar jaukioje kavinukėje žvakių šviesoje. Griebkite savo antrąją pusę po paranke ir vykite bent trumpam papramogauti ir pasmaližiauti! Viena iš romantiškiausių ir įspūdingiausių vietų tobulai vakarienei Lietuvoje – Vilniaus Televizijos bokšto restorane. Ten esantys staliukai lėtu ritmu sukasi, leisdami susipažinti su nuostabiais Vilniaus vaizdais iš aukštai. Čia galima rasti pavalgyti skanių firminių, restorano patiekalų, užkandžių bei desertų.

O gal vakaras kitaip? Ką pasakytumėte apie skanų užkandį prie kavos kačių kavinėje Cat Cafe? Ši kavinukė taip pat yra įsikūrusi Vilniaus mieste, ir laukia visų mylinčių mažuosius pūkuotukus. Jeigu ir jūs dievinate kačių giminės atstoves, norite jaukiai bei smagiai praleisti laiką su antra puse, Cat Cafe – tinkamas variantas. Čia galėsite skanauti gardžių užkandžių bei kavos mielų gyvūnėlių apsuptyje, kurie yra visai ne baugštūs, o atvirkščiai – trokšta žmonių dėmesio bei meilės.

Karališko poilsio spąstuose

Savaitgalis – poilsiadienis! Prabangaus poilsio ištroškusiems siūlome vykti pasisveikatinti ir atsipalaiduoti į sanatoriją ar kitus SPA namus. Čionais galėsite patogiai bei karališkai įsikurti liukso numeriuose, komfortiškai išsimiegoti, pailsėti. Sanatorijoje jūsų lauks visa SPA zona su savo paslaugomis. Čia galima užsisakyti masažą, purvo procedūrą, įvyniojimus, gydomąsias voneles ir daug daugiau. Taip pat, sanatorijose veikia ir vandens pramogų zona, kurioje rasite baseinus maloniam pasiplaukiojimui, pirtis pasikaitinimui ir burbulines vonias geram atsipalaidavimui.

Poilsiauti galima ir kitaip! Jeigu norisi pasijusti arčiau gamtos, atsiriboti nuo miesto triukšmo bei šurmulio, jums puikiausiai tiktų išvyką į kaimo turizmo sodybą. Dažnai tokiose vietose jūsų lauks aibė lauko pramogų, sportinės veiklos, pasivaikščiojimai miško takeliais, žvejyba vandens telkiniuose. Apsisoti galėsite patogiuose mediniuose nameliuose tiek dviese, tiek su visa šeima ar draugų grupe. Veiklos ir poilsio kaimo turizmo sodyboje niekada nepritrūks! Gamtos apsuptyje galėsite ne tik atgauti prarastas jėgas, pasisveikatinti, bet dar ir pasportuoti, pasivaikščioti.