Sakoma, sutinkama pagal išvaizdą, išlydima pagal protą.

Kaip jau spėjote suprasti iš ankstesnių straipsnių, prekės pakuotės išorė, jos dizainas, taip kaip ją mato kiti – ypatingai svarbi prekės dalis. Pakuotės dizainas – ne tik funkcijos atlikimas, bet ir prekės ženklo realizacija, galimybė įkūnyti pagrindines prekės ženklo idėjas, vertybes. Viršelis padeda atskleisti išskirtinumą, patraukti neretai skubančio vartotojo dėmesį. Inovatyvūs ir drąsūs sprendimai kuriant unikalią pakuotę pakuotę, kuri būtų įsimintina, informatyvi, draugiškesnė aplinkai ir žmogui – ne ką mažiau svarbūs už nuolat vykstančius laboratorinius tyrimus, kuriant patį produktą. Skystos trąšos – ypatingas produktas, kuriam pakuotė tai ne tik tara, bet ir apsauga, funkcionalus įrankis galutiniam vartotojui.

Kas slypi modernios pakuotės viduje?

IKAR produkcija – tai specializuotų Europos laboratorijų ir UAB “Ikarai”  profesionalų darbo rezultatas. Produktas, kuris yra kokybiškas, efektyvus, kuriantis vertę ir lengvinantis mūsų klientų gyvenimą – tai yra tai, ko siekiame nuo pirmo bendrovės gyvavimo dienos.

IKAR skystos trąšos – augalams reikalingų maistinių medžiagų koncentruoti tirpalai. IKAR trąšos unikalios, nes jų formulės ir kompozicijos kuriamos atsižvelgiant į klimato, dirvos ir auginamų kultūrų ypatybes teritorijose, kuriose jos bus naudojamos. Trąšų gamybai naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavas, kurios užtikrina aukštą trąšų koncentraciją.

Penkios IKAR produktų klasės

UAB “Ikarai” patirties bagaže – daugiau nei 50 unikalių trąšų formulių. IKAR siūlo daugybę unikalių trąšų formulių, kad kiekvienas galėtų rasti būtent tai, ko ieško. Kad išsirinktume būtent tai, ko mums reikia IKAR technologija turi unikalų ir aiškų produktų klasifikavimą. Taip klientams suteikiama galimybė patogiai pasirinkti veiksmingus produktus poreikiui iš 5 IKAR produktų klasių:

 1. ADD VALUE – trąšos su aukštos pridėtinės vertės medžiagomis:
 2. Skystos
 3. Koncentruotos
 4. Efektyvios (pasisavinamos trąšos su aukštos biologinės vertės medžiagomis)
 5. 8 skirtingos rūšys
 6. PHYSIO – trąšos su fiziologinio poveikio medžiagomis, kurios keičia:
 7. Augalo morfologiją
 8. Augalo vystymosi tarpsnių greitį
 9. Augalo biocheminę sudėtį
 10. 7 skirtingos rūšys
 11. CORRECT – trąšos elementų korekcijai
 12. Trąšų elementų korekcija
 13. Maisto medžiagų trūkumo koregavimas
 14. Veikia intensyvaus augimo metu
 15. 3 skirtingos rūšys
 16. INTENSE – trąšos augimo kontrolei
 17. Kompleksinės
 18. Intensyvus augalų augimas
 19. Turtingos sudėtimi (makroelemntai, mikroelementai)
 20. 4 skirtingos rūšys
 21. ASSIST – Fizines savybes keičiantys priedai
 22. Pasiskleidimą
 23. Prilipimą
 24. Prasiskverbimą
 25. Tirpalo pH
 26. 5 skirtingos rūšys

Ką šios 5 produktų klasės turi bendro?

Visą produkciją vienija griežta kokybės kontrolė, modernumu išsiskiriančios gamybos linijos, kurios užtikrina nuolatinę produkcijos kokybę. Visa tai, kad padėtume savo klientams, ūkininkams, partneriams siekti geriausio derliaus, kurtume vertę, taupytume jų laiką, užmegstume ryšius, dalintumėmės savo patirtimis, tausotume aplinką ir nuolat tobulėtume.