Kiekvienais metais mada yra nenuspėjama. Niekas negali įsivaizduoti, kas bus madingiausia kitais metais. Tačiau, laimei, daugybė stilių niekada nepasensta – ypač moterims. Keista, bet dauguma mūsų nežino apie kai kurias tendencijas, kol kas nors jų nenurodo. Todėl jei jūs jau kurį laiką svarstote, kaip galėtumėte atnaujinti savo įvaizdį, pateiksime jums kelis stiliaus patarimus.

Pirmiausia sutvarkykite savo garderobą

Garderobo tvarkymas yra pirmoji ir svarbiausia dalis prieš svarstant galimybę pritaikyti naujausias mados tendencijas. Jūsų spintoje turi būti visi drabužiai ir aksesuarai, kurie yra jūsų kiekvieno sezono pagrindas. Be to, nepamirškite atlikti keleto pakeitimų pagal savo kūno tipą.

Pažinkite savo kūno tipą

Kalbant apie drabužius pagal kūno tipą, turite žinoti, kurie drabužiai geriausiai tinka jūsų figūrai. Paprastai yra keturi pagrindiniai kūno tipai: kriaušė, stačiakampis, smėlio laikrodis ir obuolys. Šie pavadinimai gali greitai padėti išsiaiškinti jūsų kūno tipą. Saugumo dėlei turėtumėte atlikti nedidelį tyrimą, kad galėtumėte geriau atnaujinti savo drabužių spintą.

Klasika yra amžinai madinga

Klasika niekada neturėtų palikti jūsų spintos, nes tai amžinai madingas stilius, suteikiantis jums klasikinę išvaizdą. Džinsinės ir odinės striukės – tai vieni iš šių klasikinių drabužių, kurie turėtų būti jūsų spintoje. Neturite kuo papildyti savo mėgstamų marškinių? Dėvėkite džinsinę striukę, kad jūsų stilius atrodytų išbaigtas.

Džinsai yra būtini

Ar žinote, kas niekada nesensta jūsų spintoje? Jūsų mėgstami džinsai yra atsparūs „senėjimui“, todėl pasistenkite jų niekuomet nepristigti. Nesvarbu, kokio modelio džinsus jūs mėgtumėte – jokiu būdu apie juos nepamirškite. Tai yra nuostabi stiliaus detalė.

Šalikai visuomet pagelbės

Kiekvienam sezonui galite rinktis šaliką, kuris gali papildyti jūsų įvaizdį. Puikiai tinka vilnoniai, šilkiniai, medvilniniai ir atlasiniai kūno spalvų arba mėlynos, žalios ir rudos spalvos šalikai. Keletą jų galite naudoti žiemą, keletą – vasarą, o rudens ir pavasario sezonais tinkamo šalio pasirinkimas visiškai transformuos jūsų įvaizdį.

Įsigykite pagrindinių spalvų batus

Jokia apranga neapsieina be batų, tačiau ar pateisinama kasmet išleisti tūkstančius avalynei? Žinoma, ne – jums tereikia rudų batų, sportbačių, aukštakulnių ir vienų įsispiriamų batelių. Norite tikėkite, norite ne, bet su jais galite atrodyti madingai ir kartu elegantiškai prie bet kokios aprangos.

Atkreipkite dėmesį į skirtingų spalvų skaičių

Dauguma moterų pamiršta atkreipti dėmesį į suknelių spalvų derinius. Ekspertai mano, kad viename drabužyje pakanka trijų spalvų derinio. Įvairiaspalviai drabužiai gali gerai atrodyti kai kuriuose renginiuose, tačiau kasdieniam dėvėjimui pakanka dviejų ar trijų spalvų.

Nepamirškite drabužių sluoksniavimo

Kartais dėvimi drabužiai nuotraukose atrodo išbaigti, tačiau realybėje būna kitaip. Kai kurios suknelės jums gali pasirodyti neišbaigtos, ir jei neturite nieko geresnio, kas įprasmintų jūsų įvaizdį, sluoksniuokite. Pavyzdžiui, galite dėvėti puošnų švarką ant paprastos viršutinės dalies ir taip išbaigti savo įvaizdį. Tokiu būdu lengvai užmaskuosite aprangą dėl kurios dvejojate.

Sezoniniai garderobo atnaujinimai

Keturiems metų laikams keliami skirtingi reikalavimai, o kai kurioms ypatingoms progoms – specifinės taisyklės. Todėl nepamirškite sezoninių garderobo atnaujinimų, kurie keičia žaidimo taisykles. Žinoma, visų pirma jums reikėtų apsilankyti internetinėse drabužių parduotuvėse, kadangi tokiu būdu galėsite daug lengviau sutaupyti.

Aksesuarų naudojimas

Nedideli auskarai, žiedai, apyrankės ir laikrodžiai turėtų būti privalomi jūsų sąraše. Jūsų apranga atrodys išbaigta, elegantiška ir kartu stilinga. Nesirinkite sunkių papuošalų prie kasdienės aprangos. Pasilikite juos kokioms nors ypatingoms progoms.

Daugiau: Sidonas.lt