Išrinkti auksinių auskarų porą ypatingam žmogui, yra tarsi galimybė parodyti, kaip jis ar ji jums rūpi, ir atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę, kad jūsų dovana būtų tokia pat unikali ir asmeniška, kaip ir jums brangūs žmonės. Norint padovanoti dovaną iš širdies, neužtenka tiesiog nupirkti pirmo pasitaikiusio papuošalo, būtina apgalvoti daugelį dalykų.

Visų pirma, pagalvokite apie to žmogaus stilių. Koks yra jo ar jos mados pojūtis, suvokimas, ar jis renkasi klasikinį, santūrų stilių, ar jam labiau patinka drąsus, traukiantis dėmesį, ar šiuolaikiškas stilius. Iš esmės, suprasti stiliaus skonį yra pirmas žingsnis ieškant auskarų, kurie žmogui patiktų.

Auksiniai auskarai turi stebuklingą savybę išryškinti natūralų žmogaus grožį ir galvos bei veido bruožus. Skirtingoms veido formoms, galima priderinti skirtingus auskarų stilius. Jei  veidas apvalus, apsvarstykite auskarus lašelio forma, kurie pailgina veidą. Tuo tarpu, pailgesnės formos veidus turintiems žmonėms, apvalūs auksiniai auskarai su lankeliais arba sietyno formos auskarai gali puikiai subalansuoti veido formą, svarbu tinkamai parinkti.

Svarbu žinoti, kokiam metalui žmogus teikia pirmenybę. Aukso mylėtojams galite parinkti baltąjį, geltonąjį auksą arba rožinio aukso atspalvį. Metalo pasirinkimas gali pridėti papildomą personalizavimo ir simbolikos akcentą bei vertę.

Ieškodami auskarų, išsiaiškinkite ar žmogus neturi alergijų, arba perkant įsitikinkite, kad auskarai yra hipoalergiški. Tai ypač padės, jei dovanos gavėjas turi jautrią odą. Svarbu ieškoti auskarų, pagamintų iš aukštos kokybės aukso, pavyzdžiui, 14 ar 18 karatų, kurie rečiau sukelia alergijas.

Kai kurie žmonės renkasi dailius auskariukus, kurie grakščiai priglunda ir yra vos pastebimi, o kitiems patinka dramatiški, savo stilių užtikrintai afišuojantys auskarai. Išsiaiškinkite, ar jūsų manymu žmogui tinkančio dydžio auskarai, išties tinka ir patinka, galbūt jam ar jai norisi atvirkščio varianto, nei jums atrodo.

Taip pat apsvarstykite blizgučius ir kitus priedus, kurie jau būna ant auskarų, arba gali būti pridėti ant auskarų. Įvairūs svarovskiai ir akutėsi gali suteikti unikalumo. Kita vertus, auksiniai papuošalai patys iš savęs dvelkia rafinuotumu ir paprastumu. Taigi, auksiniai auskarai ir patys iš savęs gali puošti žmogų, be papildinių.

Vienas svarbiausių aspektų, kuriuos būtina apgalvoti, tai auskarų užsegimas. Kai kuriems žmonėms saugesni ir patogesni yra sverto formos arba įsukami užsegimai, o kiti renkasi paprastesnius užspaudžiamus. Ar auskarai priglunda prie ausies ir sandariai užsidaro, priklauso tik nuo užsegimo, tad jei norite, kad jie būtų nešiojami ir nepamesti, išrinkite auskarus su saugiu užsegimu.