99.95 €

Miesto stiliaus striukė vaikams. Medžiaga yra padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga. Galvos gobtuvas lengvai nusisega užkliuvus už šakos.

Atsparumas vandeniui nuo 5 000 mm. Sužinokite daugiau >>

Šilumos indeksas: nuo -10° iki -30° C. Sužinokite daugiau >>
Striukės užpildas 60% pūkų ir 40% plunksnų. Pagaminta iš kvėpuojančios, vandeniui ir vėjui nepralaidžios medžiagos, todėl vaikams bus šilta ir jauku, kai temperatūra nukris žemiau nulio. Lygus poliesterio pamušalas palengvina apsirengimą. Striukė yra itin funkcionali, su saugiu, lengvai nusegamu galvos gobtuvu, kišenėmis su užtrauktuku ir elastingais rankogaliais. Kai striukė yra šlapia, ją galite džiovinti džiovyklėje.

Vandenį ir purvą atstumianti danga Teflon EcoEliteTM
Lygus poliesterio pamušalas, kurios sudėtyje yra perdirbtų poliesterio pluoštų
Sertifikuotas Responsible Down Standard pūkų ir plunksnų užpildas (60%/40%), užpildas: 550 g/m²
Saugus, nusegamas galvos gobtuvas
Elastingi rankogaliai ir apačia
Dvi užtraukiamos kišenės
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano danga
Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės, tam kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Džiovinkite su trimis teniso kamuoliukais švelnioje temperatūroje. Įpusėjus gręžimo ciklui apsukite gamintį teisinga kryptimi.
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Gamintojas: REIMA