129.95 €

Šauni kavos pupelių striukė. Kavos pupelių dalelės pasižymi šiomis savybėmis: išlaiko šilumą ir turi antibakterinį poveikį. Šiltas užpildas šildys net ir šalčiausią žiemos dieną. 
Striukės užpildo sudėtyje yra kavos pupelių dalelių. Kavos pupelės išlaiko šilumą geriau, nei bet kuris kitas užpildas. Malta kava yra karbonizuojama aukštoje temperatūroje ir susmulkinama į mikroskopines daleles, turinčias korio struktūrą. Poliesterio užpilde kavos pupelės sudaro mažas skylutes plaušeliuose, kuriuose kaupiasi šiluma. Nauja kavos pupelių technologija kartu su pūkų izoliacija suteikia nuolatinę šilumą vaikams. Galvos gobtuvas ir rankovės labai lengvai nusisega, todėl striukę labai lengva performuoti į liemenę – universali, tiesa?

Padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga (BIONIC-FINISH®ECO)
Lygus poliesterio pamušalas
Saugus, nusegamas galvos gobtuvas
Pūkų/plunksnų užpildas (60%/40%)
„Responsible Down Standard“ sertifikuotos plunksnos ir pūkai
Elastingi rankogaliai
Užtrauktuku nusegamos rankovės
Dvi užtraukiamos kišenės
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano danga
Vidus: 100% poliesteris.

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus, nusekite galvos gobtuvą ir užsekite visus užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės tam, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. 
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Pagrindinės savybės
Gamintojas: REIMA