19.98 €

Vaikiška kepuraitė su minkšta merino vilna, kuri puikiai kontroliuoja kūno temperatūrą. Vėjo nepraleidžiančios ausinės apsaugo mažąsias ausis nuo vėjo.
Ši mažiems vaikams skirta kepurė padės sušildyti mažuosius nuotykių ieškotojus šaltomis žiemos dienomis! Pagaminta iš merino vilnos, su minkštu fliso pamušalu, kuris suteikia šilumos ir jaučiasi maloniai prigludęs prie odos, taip pat greitai džiūsta ir pašalina drėgmę nuo odos. Vėjo nepraleidžianti danga šonuose apsaugo ausis nuo šalto vėjelio. Dėka virvelių, ši stilinga „Reima“ kepuraitė gerai laikosi ant galvos.

Minkšta merino vilna tobulai šilumos kontrolei;
Vėjo nepraleidžianti danga – ausų dalyje;
Visas pamušalas: minkštas, šiltas flisas;
Dekoratyvinis mezgimo raštas;
Atspindinti etiketė priekyje;
Pagrindinė medžiaga: 100% vilna;
Pamušalas: 100% poliesteris.

Priežiūra: Visada atidžiai perskaitykite skalbimo instrukcijas! (instrukciją rasite ant gaminio etiketės). Jei instrukcijose nenurodyta rekomenduojama skalbimo temperatūra, drabužį skalbkite 30 °C temperatūroje. Vilna yra gana jautri medžiaga, todėl venkite ją mirkyti ir be reikalo trinti. Geriausias patarimas šaltuoju metų laiku: vilnonius drabužius išneškite į lauką išvėdinti arba tinkamai išskalbkite juos sniege! Šaltas oras atgaivins drabužį ir jo nereikės taip dažnai skalbti. Vilnos gaminiams naudokite specialias priemones, kurios yra skirtos vilnonių drabužių priežiūrai.
Kilmės šalis: Kinija / Italija / Indija / Vietnamas.
Gamintojas: REIMA