59.97 €

Reimatec kombinezonas, išmargintas smagiais raštais. Visiškai nepralaidus vandeniui, kvėpuojantis ir patvarus. Papildoma izoliacija sėdimoje srityje ir „Play Layers“ mygtukai drabužių sluoksniavimui.

Atsparumas vandeniui nuo 10 000 mm. Sužinokite daugiau >>

Šilumos indeksas: nuo 0° iki -20° C. Sužinokite daugiau >>

Oro pralaidumas: nuo 7 000 g/m2/24h. Sužinokite daugiau >>
Šis lengvai prižiūrimas kombinezonas mažiems vaikams idealiai tinka žiemos pramogoms. Vandeniui atspari konstrukcija. Pagamintas iš kvėpuojančios ir vėjui nepralaidžios medžiagos, kuri atstumia nešvarumus. Visos siūlės yra užsandarintos, o sėdimoji dalis yra izoliuota, kad vaikas būtų šiltas ir sausas nuotykių metu. Lygus poliesterio pamušalas palengvina apsirengimą. „Play Layers“ mygtukų pagalba, galite labai lengvai sluoksniuoti drabužius ir išgauti maksimalią šilumą. Nusegamas galvos gobtuvas yra saugus žaidimų metu – lengvai nusisega užkliuvus už šakos. Patvarios silikoninės pėdų kilpos užtikrina, kad kombinezonas nepakiltų į viršų ir vanduo, sniegas, bei šaltis nepatektų į vidų. Šį kombinezoną galima skalbti skalbimo mašinoje. Tai puikus pasirinkimas žiemos pramogoms lauke!

Visos siūlės yra sandarios
Purvą ir vandenį atstumianti danga (BIONIC-FINISH®ECO)
Izoliuota sėdimoji dalis
Galima pritvirtinti vidinius Reima drabužius, kurie turi „Play Layers“ tvirtinimo sistemą
Lygus poliesterio pamušalas, kurio sudėtyje yra perdirbtų poliesterio pluoštų
Saugus, lengvai nusegamas galvos gobtuvas
Elastingi rankogaliai ir kojų galai
Reguliuojamas juosmuo iš vidaus
Nudegamos, patvarios silikoninės pėdų kilpos
Viso ilgio užtrauktukas lengvam apsirengimui
Užtraukiamos kišenės
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano danga
Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: skalbti išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite visus užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Po skalbimo pašalinkite drabužį iš skalbimo mašinos, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki 40°C.
Dėmesio! REIMA kombinezonuose palikta šiek tiek vietos augimui (apie 6 cm). Jei Jūsų vaiko ūgis rudenį yra arti 104 cm ir vaikas yra vidutinio kūno sudėjimo, tai 104 dydžio kombinezonas jam turėtų puikiai tikti žiemos metu. 
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Gamintojas: REIMA