24.97 €

Minkšta kepurė, pagaminta iš merino vilnos mišinio, kurią būtina turėti žiemai! 
Ši balaklava su prabangia merino vilna ir „Tencel®“ pamušalu yra absoliutus žiemos „Must have“ aksesuaras! Šis universalus daiktas apsaugos Jūsų mažylio galvą, kaktą, skruostus ir kaklą – su šia kepure galite visiškai atsisakyti apykaklių ir šalikų. „Reima“  balaklava yra kvėpuojanti kepurė skirta aktyviems mažyliams, be to, ji maloniai šildo po slidinėjimo ir čiuožimo šalmais.

Mažylių balaklava;
Minkšta merino vilna puikiai kontroliuoja šilumą;
Pilnas pamušalas: merino vilna ir „Tencel®“ mišinys;
Briaunuotas dizainas;
Pamušalas pagamintas iš „Responsible Wool Standard” sertifikuotos vilnos. „Reima” yra sertifikuota Control Union CU 872203;
Pagrindinė medžiaga:100 % vilna;
pamušalas: 72% vilna, 28% liocelis.

Priežiūra: Visada atidžiai perskaitykite skalbimo instrukcijas! (instrukciją rasite ant gaminio etiketės). Jei instrukcijose nenurodyta rekomenduojama skalbimo temperatūra, drabužį skalbkite 30 °C temperatūroje. Vilna yra gana jautri medžiaga, todėl venkite ją mirkyti ir be reikalo trinti. Geriausias patarimas šaltuoju metų laiku: vilnonius drabužius išneškite į lauką išvėdinti arba tinkamai išskalbkite juos sniege! Šaltas oras atgaivins drabužį ir jo nereikės taip dažnai skalbti. Vilnos gaminiams naudokite specialias priemones, kurios yra skirtos vilnonių drabužių priežiūrai.
Kilmės šalis: Kilmės šalis: Kinija / Italija / Indija / Vietnamas.
Gamintojas: REIMA