189.99 €

Dr. MARTENS 1460
Dr. MARTENS 1460, tai originalus Dr. Martens aulinis batas. Šiam batui būdingos detalės: 8 batraiščiams skirtos angos, klasikinė lygi Dr. Martens oda, užkulnio kilpa, geltona siūlė ir komfortiškasis padas su puikiai amortizuojančia oro pagalve.
Auliniai pagaminti pagal vieną geriausių bato konstrukcijos metodų, pagal „Goodyear Welt” metodą, kuris išsiskiria tuo, kad batviršis su padu sujungti tarpusavyje specialiomis aukštos temperatūros veikiamomis siūlėmis. Batai su įkoniškuoju, puikiai amortizuojančiu AirWair™ padu su oro pagalve. Padas lankstus, neslystantis ir nepaliekantis žymių. 

Sudėtis: Natūrali oda išdirbta pagal originalų „Airwairs” braižą: lygi oda su vidutiniškai ryškiu blizgesiu.
Priežiūra: Nešvarumus nuvalykite drėgnu skudurėliu ir leiskite batui išdžiūti. Batams išdžiūvus galite juos tepti specialiu lygiai odai skirtu spalvą atstatančiu vašku su poliruokliu, kad sugrąžinti batui jo blizgesį ir žavesį. 
Konstrukcija: Tai yra Goodyear-welted produktas. Viršutinė bato dalis tvirtai sujungta ir sutvirtinta su padu veikiant aukštai temperatūrai, tad abi dalys neišskiriamos. Tai nepalyginamai efektyvesnis būdas išsaugoti ilgaamžiškumo garantą nei suklijavus tik klijais. 

Sudėtis: oda (viršus), tekstilė ir oda (vidus), PVC (padas).
Kilmės šalis: Vietnamas/ Portugalija/ Didžioji Britanija/ Tailandas/ Kinija.
Gamintojas: Dr. MARTENS