219.99 €

DIDRIKSONS Sebastian 2 striukė
„Sebastian“ yra paminkštinta, visiškai vėjo ir vandens nepraleidžianti striukė su užklijuotomis siūlėmis. Ji tinkama dėvėti tiek mieste, tiek gamtoje. Striukė yra taisyklingo, tiesaus kirpimo. „Sebastian“ pasiūta iš minkšto poliesterio audinio, kuris yra lygus ir matinis. Striukė turi prilipdytas juodas atspindinčias detales aplink paminkštintą ir reguliuojamą bei nuimamą gobtuvą. „Didriksons“ pavadinimas ir logotipas ant krūtinės ir ant vieno peties nugaroje atspindi šviesą. Šviesą atspindintis užtrauktukas. Priekyje yra keturios kišenės, dvi iš jų pasiekiamos iš abiejų pusių. Viena kišenė turi vandeniui atsparų užtrauktuką, o kitos užklijuojamos lipdukais. Vidinė kišenė su užtrauktuku ir dvi tinklinės vidinės kišenės. Lankstus dviejų krypčių užtrauktukas per visą ilgį priekyje su apsauginiu atvartu. Striukės apačioje esančiu raišteliu galima reguliuoti jos ilgį, taip pat galima reguliuoti rankogalius. Rankovės turi elastingus rankogalius su skylutėmis nykščiams. Pamušalas nudažytas dažų skiediniu. Šis metodas leidžia sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sąnaudas gamybos metu. Atsparumas vandeniui be PFC.

        Atspari vandeniui – jos vandens stulpelio rodmuo yra nuo 5 000 iki 10 000 mm, dėl ko tiek medžiaga, tiek kitos detalės yra visiškai atsparūs vandeniui.
        Šilta – pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, o jos paminkštinimo užpildas yra 100-140 g/m2.
        Pralaidi orui – pasižymi 4 000-10 000 g/m²/24h pralaidumu orui ir yra pagaminta taip, kad per audinį galėtų prasiskverbti vandens garai.
        Sukurta Švedijoje, pagaminta Bangladeše
Gamintojas: DIDRIKSONS