229.99 €

DIDRIKSONS Emilia moteriška striukė 2
„Emilia“ yra klasikinė, šilta ir moteriška „Didriksons“ striukė. Visiškai atspari vėjui ir vandeniui, su užklijuotomis siūlėmis. Pagaminta iš minkšto poliesterio su matine apdaila. „Emilia“ turi reguliuojamą ir nuimamą gobtuvą. Dviejų krypčių užtrauktukas su apsauginiu atvartu ir dvi priekinės kišenės su užtrauktukais. Užtrauktukas skirtas dar ilgesniam striukės tarnavimo laikui. Dvi vidinės kišenės, viena užtraukiama. Juosmenį, rankogalius ir gobtuvą galima reguliuoti. Briaunuoti vidiniai rankogaliai. „Didriksons“ pavadinimas, logotipas ir užtrauktukas atspindi šviesą. Pamušalas nudažytas dažų skiediniu. Šis metodas leidžia sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sąnaudas gamybos metu. Atsparumas vandeniui be PFC.

        Atspari vandeniui – jos vandens stulpelio rodmuo nuo 5 000 iki 10 000 mm, dėl ko tiek medžiaga, tiek kitos detalės yra visiškai atsparūs vandeniui.
        Itin šilta – pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, o jos paminkštinimo užpildas yra 160-250 g/m2.
        Pralaidi orui – pasižymi 4 000-10 000 g/m²/24h pralaidumu orui ir yra pagaminta taip, kad per audinį galėtų prasiskverbti vandens garai.
        Sukurta Švedijoje, pagaminta Kinijoje.
Gamintojas: DIDRIKSONS