139.99 €

„Mythos Blushield Hip 6“ pagamintas naudojant novatorišką „diadora Blushield“ technologiją, kuri geba sumažinti asimetrinį pėdų padėjimą ir suteikia dinamiškesnę, efektyvesnę ir subalansuotą eiseną bėgant.

naudojimas: treniruotėms ir varžyboms;
reljefas: asfaltas ir (arba) natūralūs reljefai;
fregio ir 3 m irizuojančios detalės;
Bėgimo bateliai su dviejų spalvų viršus iš nailoninio tinklelio su skaidriu TPU perdavimu;
su 3M spindinčiomis detalėmis, kurios  paviršius, sukuria optinį reiškinį, rodantį skirtingas spalvas, atsižvelgiant į kampą, iš kurio yra žiūrima;
pasižymintys itin šiuolaikišku dizainu.
Vidpadis su „diadora Blushield“ technologija avalynei, kuri tinkama bėgikams, kurie siekia komforto ir amortizacijos, neprarandant jėgų.
Viršus: „Bicolor“ pagamintas oro tinklelis iš nailono; skaidrus TPU perdavimas; irizuojanti 3M detalė; patvarus vidpadis EVA elaston;
Vidpadis: Ortholite, išimamas;

Vidpadis: lengvas EVA; „Blushield”* technologija visame pėdos plote; CCB** technologija.

Padas: Išpūsta minkšta guma priekinėje srityje; specialus atsparus dilimui „Duratech 5000“ junginys kulno srityje
Svoris: 330 gr (tolerancija +/- 3%) – 43 dydis;
Kilmės šalis: Kinija.

*„Blushield“ technologija – morfo pagrindas išformuotas pagal pėdos formą, išlaikant natūralią anatomiją. Technologijos branduolys S.B.S. tarpininkauja smūgiui tarp pėdos ir morfo pagrindo. Už nepalyginamą komfortą. Susiliejęs morfo pagrindą ir „nucleo Blushield“, sumažina pėdų asimetriją.
**CCB technologija – medialinis stabilizatorius, sukurtas kontroliuoti pėdos arkos atramos ploto sukimo stabilumą, suteikiant batui lengvumą ir stabilumą, nekeičiant smūgio absorbcijos.
Gamintojas: DIADORA