189.99 €

„Blundstone“ #1930 auliniai batai su raišteliais iš serijos „Lace Up“ yra pagaminti iš vandeniui atsparios odos, kuri atrodo kaip nusidėvėjusi. Neslidus guminis aulinis padas. Dizainas, pirmą kartą pagamintas 1800 m., įkvėptas kultinių modelių, kurie atlaikė laiko išbandymą, tobulindami stilių ir patogumą. Jaukūs ir sportiški, skirti kasdieniam įvaizdžiui. 

„Rustic Brown“ spalvos batai, aukščiausios kokybės vandeniui atspari oda;
Patvarus, neslystantis TPU padas;
Patogumą suteikiantis amortizuojantis tarppadis;
SPS Max Comfort sistema, užtikrinanti puikų smūgių slopinimą;
Išimamas, patogus vidpadis;
Lengvi ir patogūs.

Priežiūros informacija:Suteikite „Blundstone“ batams meilę, kurios jie nusipelno! Nors batai sukurti taip, kad tarnautų ilgai, labai svarbu juos prižiūrėti tinkamai, kad jie tarnautų dar ilgiau ir spindėtų dar ryškiau. „Blundstone“ batai gaminami iš įvairių rūšių odos, zomšos, nubuko ir drobės. Kiekvieną jų reikia specifiškai prižiūrėti, kad išliktų švarūs ir tarnautų metai iš metų! 

Pirmiausia minkštu šepetėliu arba drėgnu skudurėliu pašalinkite ant batų susikaupusius nešvarumus ir palikite batus išdžiūti. Užtikrinkite, kad batai būtų atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ar šildytuvų, nes jie džiovina odą.
Batus prižiūrėkite odos poliruokliu. Jei poliravimo priemonę naudojate pirmą kartą, išbandykite ją ant nepastebimos batų vietos, kad patikrintumėte, ar ji nepakeičia batų spalvos ir išvaizdos.
Jei naudojate poliravimo priemonę, nedidelį kiekį odos valiklio užtepkite ant poliravimo šluostės arba šepetėlio ir sukamaisiais judesiais įtrinkite batą.

Kilmės šalis: Vietnamas.
Gamintojas: Blundstone